create a site

Zakres usług

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że dla wielu z Państwa ich samochody posiadają ogromną wartość i zależy Wam na ich bezawaryjnym działaniu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, byście mogli liczyć na nasz serwis samochodowy w każdym najpilniejszym wypadku. Nie ma przy tym znaczenia, czy jest to samochód starszej daty, czy też wyposażony w najnowsze systemy i mechanizmy działania. Bagaż wiedzy praktycznej i teoretycznej oraz ciągłe poszerzanie swojej wiedzy w tym zakresie, pozwala nam prawidłowo zareagować w każdym przypadku.

Specjalizujemy się zarówno w usługach związanych z naprawą, jak i serwisowaniem pojazdów. Ponadto wykonane w naszym serwisie przegląd i diagnostyka samochodowa, to gwarancja wyłapania wszystkich, nawet najdrobniejszych usterek.

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu dość szeroką gamę usług. Gwarantując przy tym, fachowe i dokładne jej wykonanie. Poniżej prezentujemy poszczególne z nich.

Potrzebujesz fachowej naprawy zawieszenia w rozsądnej cenie - trafiłeś. Dlaczego zawieszenie jest takie ważne w naszym aucie? Otóż zadaniem zawieszenia samochodu jest prowadzenie kół jezdnych, tłumienie drgań pochodzących od nierówności drogi oraz zapewnienie jak najlepszej przyczepności samochodu do nawierzchni. W zawieszeniu znajduje się wiele elementów, które w trakcie eksploatacji ulegają zużyciu. Dla Państwa bezpieczeństwa zwrócimy uwagę na takie elementy, jak: sworznie zwrotnic, tuleje metalowo-gumowe, sprężyny, amortyzatory, łożyska, poduszki i łączniki drążka stabilizatora. Jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy naprawy wszystkich nadmiernie zużytych części.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że wydajne i sprawne hamulce to podstawa bezpiecznej jazdy samochodem. Trzaski, zgrzyty i „piszczenie” podczas hamowania, mało skuteczny, „sprężysty” pedał hamulca lub jego wpadanie, ściąganie podczas hamowania, to najwyższy czas by oddać auto w ręce profesjonalistów. Dokonamy dla Państwa przeglądu elementów układu hamulcowego i wykonamy wszystkie niezbędne naprawy.

Wymiana sprzęgła jest na tyle poważną operacją, że zanim się do niej zabierzemy, sprzęgło i współpracujące z nim elementy trzeba dokładnie zdiagnozować, zaś samą naprawę wykonać zgodnie ze wszelkimi regułami sztuki. Dzięki naszej wiedzy, pasji i doświadczeniu możecie być Państwo pewni, że tej naprawy dokonany na najwyższym poziomie.

Dbając o to, aby Państwa auto niezawodnie sprawdzało się w każdej sytuacji należy pamiętać jak istotna jest okresowa wymiana oleju. Stary olej może wchłaniać spore ilości wilgoci, które zmienia jego skład. Nowe olej ma za zadanie poprawić właściwości silnika, co wydłuży jednocześnie żywotność i możliwości silnika. Zapewnimy Państwu wymianę odpowiednich olejów i filtrów, uwzględniając również specjalne wymagania diesla. Doradzimy, które oleje i filtry będą odpowiednie, a jednocześnie nie narażą Państwa na nadmierne koszty. Warto pamiętać że okresowa wymiana oleju to szanowanie auta, które do nas należy.

Układ wydechowy, a w szczególności tłumik końcowy, po kilku latach eksploatacji potrzebuje naprawy. U nas w serwisie znajdziecie Państwo pomoc także w tym zakresie.

Rozrząd to jeden z najważniejszych mechanizmów w silniku. Należy pamiętać, że zaniedbując ten element, narażamy silnik naszego auta na „śmierć”. Zapraszamy na wymianę rozrządów.

Dzięki profesjonalnej diagnostyce komputerowej szybko rozpoznamy i skasujemy błędy podstawowe sterowników silnika i układów bezpieczeństwa (ABS, ESP itp.), zresetujemy wskaźniki inspekcji serwisowej, wymiany oleju czy opon.

• naprawy okresowe,
• wymiany oleju, płynów
• wymiany rozrządu, sprzęgieł
• naprawy układów chłodzenia, kierowniczych
• naprawy układów paliwowych
• wymiana łożysk kół
• remonty silników
• diagnozowanie i naprawa nieszczelności i wycieków z silnika